- RNR Çeviri - http://www.rnrceviri.com -

İnsan Kaynakları

Şu an için yeni çevirmen [1] başvurusu kabul edemiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Çevirmen başvuru sayfası - ünlem işareti

Mevcut yoğunluk ve altyapı çalışmaları nedeniyle şu an için çeviri hizmeti veremiyoruz. Anlayışınızdan ötürü teşekkür ederiz.


Çevirmenlik [2] başvurusunda bulunmadan önce, aşağıda yazılanların tamamını lütfen dikkatlice okuyunuz!

RNR Çeviri olarak çalıştığımız çevirmenlerden:

beklemekteyiz.

Serbest çevirmenlik için başvuran çevirmenlerin, eksiksiz ve doğru bir şekilde İnsan Kaynakları formunu doldurması ve form sonunda verilen deneme çevirilerinden kendine uyan(lar)ı, talimatlara uygun bir şekilde tamamlayarak tarafımıza iletmesi gerekmektedir.

İngilizce-Türkçe dil çifti için başvuran adayların deneme çevirisini yapması zorunludur. Aksi takdirde başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Bu formu doldurmanız ve deneme çevirisini tamamlayıp tarafımıza iletmeniz durumunda size herhangi bir geri bildirimde bulunacağımızı garanti edemiyoruz. Şirket prensibi olarak, genelde sadece başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara geri dönüş yapmaktayız.

Başvurusu olumlu sonuçlanan çevirmenlere iş göndermek gibi bir mecburiyetimiz olmadığı gibi, herhangi bir şekilde dolaylı veya doğrudan böyle bir taahhütte de bulunmamaktayız.

Bu formu doldurarak yukarıda belirtilen kriterleri karşıladığınızı taahhüt ve belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Çevirmenlik Başvuru Formu » [3]